Folosim cookies pentru a va oferi o experienta personalizata. Click aici pentru mai multe informatii despre cookies si modul lor de folosire.

Contact

Date de contact

Adresa: Calea Unirii Nr. 30, Craiova
Telefon: 0251 510 283; 0351 431 008

office@startours.ro


Oana Baciu

0733 970 391

oana.baciu@startours.ro


Cornel Barbu

0729 020 240

cornel.barbu@startours.ro


Marinela Paun

0722 331 115

marinela.paun@startours.ro


Nicoleta Patru

0729.020.229

nicoleta.patru@startours.ro


Miruna Teglas

0731.020.407

miruna.teglas@startours.ro


Andreea Moraru

0738 676 923

andreea.moraru@startours.ro



Program

Luni-Vineri: 08:30-19:00
Sambata: 09:00-14:00



Va informam ca atunci cand ne contactati utilizand formularul de contact, colectam din partea dvs urmatoarele date cu caracter personal: nume, prenume, e-mail, numar de telefon. Daca nu furnizati informatiile obligatorii solicitate in formularul de contact nu veti putea trimite formularul de contact si nu vom putea primi solicitarea dvs. Prin accesarea butonului TRIMITE, va dati acordul sa colectam din partea dvs aceste date cu caracter personal.