Vrei sa facem cunostinta?

Iata datele de contact

Ne gasesti la:

Adresa Sediu Craiova

Calea Unirii Nr. 30

Telefon

0351 431 008

E-mail

office@startours.ro

Adresa Sediu Timisoara

Str. Matei Corvin Nr. 4

Telefon

0356 405 964

E-mail

timisoara@startours.ro

Program de Lucru

Luni-Vineri: 09:00-18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Închis

Scrie-ne un mesaj

Te rugam sa introduci un nume corect
Te rugam sa introduci un email corect
Oana Baciu
Oana Baciu
0733 970 391

Craiova

oana.baciu@startours.ro

Cornel Barbu
Cornel Barbu
0729 020 240

Craiova

cornel.barbu@startours.ro

Marinela Paun
Marinela Paun
0722 331 115

Craiova

marinela.paun@startours.ro

Nicoleta Patru
Nicoleta Patru
0729 020 229

Craiova

nicoleta.patru@startours.ro

Claudia Mihalache
Claudia Mihalache
0731 020 407

Craiova
claudia.mihalache@startours.ro

Luiza Galbenu
Luiza Galbenu
0731 797 868

Timisoara
luiza.galbenu@startours.ro

Dorina Buda
Dorina Buda
0722 110 622

Timisoara
dorina.buda@startours.ro

Hermina Bugar
Hermina Bugar
0726 692 817

Timisoara
hermina.bugar@startours.ro